Shop

Попуст

Блендер – Amazing Bullet

3,600 ден 1,799 ден

Amazing Bullet блендерот е новитет во кулинарството, специјално направен да ги задржи најскриените хранливи состојки од храната! Овозможете му на Вашето тело да ја прими потребната енергија! Минералите, ензимите, протеините … се останува во оброкот! 
На овој производ ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!

Опис на производот

Amazing Bullet блендерот е новитет во кулинарството, специјално направен да ги задржи најскриените хранливи состојки од храната!
Овозможете му на Вашето тело да ја прими потребната енергија! Минералите, ензимите, протеините … се останува во оброкот!

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– сет од 21 парче
– патентирани сечило
– мал и компактен за чување
– лесен е за одржување и миење
– еден оброк дневно, доволен за здрав живот

Amazing Bullet целосно ги разложува замрзнатото овошје, јаткастите плодови и семките за вашето тело да може да ги апсорбира и искористи. Направете им највкусно смути на Вашите најмили. Погрижете се да имаат здрави оброци бар еднаш во денот.

НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ ПО СПЕЦИЈАЛНАТА ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД САМО 1799 ДЕНАРИ!

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.