Shop

Попуст

Бизнис пенкало со камера (Видео и Аудио рекордер)

2,499 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Ова квалитетно пенкало има вистинско видео со квалитет од 1280 x 960 HD, кое произведува видео-остри слики со ласер, така што ќе можете да видите што точно е снимено, без да бидете попречени од нејасни слики и искривувања.

Има 240 mAh литиум јонска батерија која Ви нуди најмногу 2 часа време на снимање. Ова пенкало има целосна функција и како пенкало со целосно функционирање на топчеста точка со црно мастило.

Има слот за microSD / TF мемориска картичка која поддржува до 16 GB.

Карактеристики:

* Се во едно – мини DV (видео снимање), DC (фотографирање), USB диск на елегантно пенкало за пишување

* Пријателски наклонет за корисниците (ракување со едно копче со LED индикатор)

* Видео и аудио снимање во реално време со евиденција на датум и време

* Вградена литиумска батерија за полнење со висок капацитет

* Репродукција на компјутер Windows Media Player

* Поддршка за микро SD / TF картичка до 16 GB (Micro SD / TF картичката не е вклучена)

Спецификација:

* Резолуција на видео: AVI формат, 720x 480 пиксели @ 30fps

* Резолуција на фотографија: JPG формат, 1280 × 1024 пиксели

* Режим на компресија на видео: M-JPEG

* Интерфејс со голема брзина USB 2.0

* Plug and Play (нема потреба од возачи и инсталација)

* Систем за поддршка: Windows ME / 2000 / XP / Vista; Mac OS: Linux

* Големина: 140мм х 12мм

Што има во кутијата?

* 1 x Елегантно пенкало

* 1 x Кабел за полнење со USB

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.