Shop

Попуст

БЕРБЕРСКА ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА ШИШАЊЕ (KEMEI KM-C609)МММ

1,650 ден 1,250 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МШ0001 Категорија:

Опис на производот

Берберска професионална машинка за шишање

 

 

Иновативни елементи за сечење, ножеви од нерѓосувачки челик и прилагодлив чешел за коса дизајниран за да Ви даде брз и остро намалување.

 

Доаѓа со четка за чистење како и со штанд за полнење

 

Бренд: Kemei

Име на модел: професионален електричен клипер за коса

Боја: челик боја

Намена: Идеален за мажи

Број на моделот: КМ-C609

Пакетот содржи: Тример, Блејд, Адаптер,Батерија

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.