Shop

Попуст

АНТИБАКТЕРИСКА ПРЕКРИВКА ЗА МЕБЕЛ

1,599 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра АП0001 Категорија:

Опис на производот

Антибактериска прекривка за мебел

Овие прекривки за мебел се 100% хипоалергични.

Тие се направени од природни материјали кој го намалуваат ризикот од алергиски реакции.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.