Shop

Попуст

АВТОМОБИЛСКИ УНИВЕРЗАЛЕН ЛУКСУЗЕН ПОТПИРАЧ ЗА РАКА

2,950 ден 1,950 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра АУЛ0001 Категорија:

Опис на производот

Автомобилски универзален луксузен потпирач за ракa.

 Карактеристики:

–        Димензии (во см): 30 x 15 x 17 см.

–        Висококвалитетна ABS пластика со црна еко кожа.

–        Прилагодлив потпирач за раце со држач за складирање и поддршка.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.